Podle stravy poznáte, že je single!

Square

Namísto toho si uvaří něco rychlého a snadného. Ať už je to maso nebo brambory, některá jídla pro svobodné muže umí mít i fantazii a pro žaludek jsou uspokojující.
maso s paprikou a čínka

Snídaně

Zatímco ženy mívají obyčejně snídaně sladké, muži chtějí něco živočišného. Chlapi jsou rádi, když si v ledničce najdou vejce, šunku, sýr a udělají si omeletu. S bílkovinami se jim lépe vstává, mají pocit sytosti a jsou spokojeni i celé dopoledne. Pokud je muž trochu více na sladké, po omeletě si dá ještě bílý jogurt, do kterého nakrájí banán. Žádné další přísady, dokonce ho sní i bez medu. Nepotřebuje ho, vždyť mléko i jogurt jsou přirozeně sladké.

Občerstvení

Muži milují občerstvení. Není nic lepšího než si mezi jídly ještě něco pojíst. Bohužel, nikdy to není nic zdravého. Nejpopulárnější svačina svobodných mužů je sendvič, plný kuřete, sýru, majonézy nebo jiného dresinku. Mužům nevadí, i kdyby jedli maso od rána do večera.
tortilla a nachos

Oběd

Chlapi potřebují velký oběd. Potřebují něco vydatného, trochu se před kolegy v kantýně ukázat, co všechno se do nich vejde. Nejraději mají maso s přílohou, obyčejně s americkými bramborami, které se ženám nechtějí připravovat. Faktem je, že svobodný chlap žije pouze na steaku a amerických bramborách! Občas i na donesené pizze.

Večeře

Představte si, že i muži rádi nakupují, ale pouze jídlo, a hlavně po práci, aby si pořídili dobroty na večeři. V jejich nákupním košíku byste našli vykostěná žebra a láhev barbecue omáčky, vepřové maso, které může sníst sám nebo s kámošem na večeři.
Mezi jídla, které byste u svobodného muže nadarmo hledali (pokud není vrcholový sportovec) jsou ovesné vločky, sušené ovoce a čokoláda. Pokud vás chlap pozval do bytu na společně strávený večer a objevíte někde zašitou sladkou tyčinku, zaslouží si facku, protože nejste jediná, která s ním sdílí byt a postel.