Zázračná rostlina s podivným názvem a přírodní antibiotikum v jednom

Square

Když se řekne Neem, málokdo si pod tímto pojmem něco představí a většinou ani při českém názvu Zaderach indický ta představa nebude lepší. Možná tedy budete překvapeni, že jde o rostlinu a hlavně přípravek, který obsahuje její výtažek. Na tom by nebylo nic moc zajímavého, jenže tahle rostlinka má skoro zázračné účinky na naše zdraví.

Zaderach indický totiž není obyčejná rostlinka, je to v podstatě přírodní antibiotikum, antimykotikum a navíc má i proti parazitní účinek. Lze ji tedy využít na mnoho zdravotních obtíží. Působí mimo jiné i antibakteriálně, antivirově i sedativně.

strom, květ, listy

Uplatí se při mnoha zdravotních obtížích

Přípravek Neem je ideální pro všechny, kteří se nejprve pokouší jít při léčení přírodní cestou a léky volí jako poslední variantu . Lze ho využít:
· k úpravě nepravidelného tepu
· k celkovému zklidnění a utlumení úzkosti
· v případě hrozby krevních sraženin
· pro rychlejší a bezproblémové hojení jizev a popálenin
· při potížích s problematickou pletí

To by samo o sobě stačilo, vězte ale, že to není vše, co tato rostlinka dokáže. Své využití dále najde v oblasti imunity a obranyschopnosti. Pomáhá v boji proti plísním a parazitům. Pozitivně ovlivňuje dýchací cesty a zažívání. Tlumí střevní infekce. Funguje jako antibiotikum.

Prevence i podpora léčby

Užívat ho můžete preventivně,například před plánovanou operací. V tomto případě pomůže snadněji hojit veškeré jizvy a posílí váš organismus před samotným výkonem. Samozřejmě ho ale zrovna tak dobře použít při výskytu uvedených potíží.

Pamatujte však, že jde o doplněk stravy. O užívání se klidně poraďte se svým lékařem. Jisté je však to, že užíváním tohoto přípravku podstatně urychlíte a podpoříte léčbu i za použití běžně dostupných léků. Doporučené dávkování je pak 1 kapsle 2 x denně před jídlem.

šedočerné tabletky