Osobní automobil, který už mnohé lidi dovezl na místo určení

Square

Kamkoliv jste potřebovali dovézt, tam vás vždy spolehlivě dovezlo. Řeč je opravdu o vděčném a hlavě věčném voze, škoda Felicia. Typický, klidně se nebojím říct i rodinný, vůz v česku. Už mnoho let nás doprovází a mnohé ještě snad spoustu dalších let do budoucna bude doprovázet, protože je to takzvaně: „držák“, který vydrží cokoliv.

Něco málo z historie

Tento vůz začínal v roce 1994 – 2001 kdy jej vyráběla klasicky automobilka škoda. Snem každého člověka tak byl tento pětidvéřový hatchback, pětidvéřové kombi nebo také užitkový pick-up. Spolehlivost tohoto vozu se nedala nikým popřít. Ještě dodnes ji tak mají mnozí z nás ve svých garážích a nechtějí se tohoto opravdu kvalitního vozu zbavit. Některým ještě stále slouží a jezdí s ním dennodenně. Jedná se opravdu o jeden z klasických dávných typů. Dalo by se říct, že to bylo alfou a omegou v celkovém vývoji dalších modelů a typů od této známé a proslulé značky.

Pokročilá doba, moderní stroje

· V dnešní moderní době sice máme krásné moderní stroje, vyspělé automobily, ale i přesto často dává přednost kvalitě a starším typům vozů před těmi, které jsou jenom nabouchané elektronikou, i když například krásně vypadají. Pokud tedy potřebujete spíše užitkový vůz a něco převážet, tak se jistě bude hodit starší vůz klidně zachovalejší ale spolehlivý.

· Nemusíte jako spolujezdec chodit pěšky, když vezete velký náklad a do vašeho automobilu se nevejdete. Vyřešte to jiným způsobem. Tažné zařízení felicia je vhodné pro jakýkoliv typ. Na tyto vozy se to upevňuje jednoduše a můžete si je pořídit opravdu každý.

Dají se tak pořídit typy tažného zařízení na Pick-up, které uvezou až 1000Kg a mají dva šrouby ze strany, tak také máme speciální pro combi typ, který má maximální nosnost 1200kg, nebo také v neposlední řadě hatchback, který má nosnost 1000kg.