Jedinečná masáž s trouchou bolesti

Square

Sexualita každého z nás je různá, a každému se v této oblasti líbí něco jiného. Nikoho nelze soudit za to, co se mu v sexu líbí, a jaké má potřeby. Z toho potom pramení problémy v intimním životě, a nenaplněná touha některých praktik může vést až k psychickým potížím. BDSM je dnes docela rozšířená praktika, ale pokud jste muž, nemusíte snadno najít partnerku, která s vámi tuto oblast bude ráda sdílet. Uspokojit tuto potřebu můžete ve vztahu i sám. Od uspokojení vašich potřeb a tužeb jsou tu naše profesionální a zkušené masérky, které vám na přání provedou i BDSM masáž Mataharisalon.cz.

svázaný muž

Existují muži, a není jich málo, kteří touží po pevné ruce ženy. muži, kteří potřebují k uspokojení projeví dominance ženy, a musí mít znemožněný pohyb, aby byla dominance ženy ještě více umocněna. Jen tímto a dalšími kroky může dojít k mužově uspokojení. Naše masérky vám toto všechno předají v masáži, na kterou nikdy nezapomenete.

– Milujete svazování?
– Chcete, aby měla žena při masáži škrabošku?
– Vyžadujete použití důtek nebo kolíčků?
– Nebo chcete zažít i bolest?

pouta na ruce

Toto všechno vám naše masérky splní. Vyberte si svoji masérku v čase a v místě, které vám bude vyhovovat, a můžete se začít těšit na něco, co vás dostane.
Každá naše masérka úzkostlivě dodržuje hygienu a je diskrétní.

Tento druh masáže je natolik ojedinělý, že některé její aspekty konzultujeme s terapeutkou. Je potřeba zjistit předem, kam až je možné ve všem případě zajít, zda nehrozí nějaká rizika, aby bylo všechno k vaší spokojenosti.

Masérka si vás připraví, a potom už se pustí přímo do masáže. Těšit se můžete na skvělý zážitek, který si velmi pravděpodobně rád zopakujete znova. Přijďte k nám poznat něco nového, co dost možná jen tak nezažijete. Nejde o sex, ale jen o erotickou masáž, u které dostaneme to, co chcete – dominanci ženy. Vyzkoušejte náš salon, určitě se vrátíte buď za stejným, nebo za jiným zážitkem.