Muži a podvod ženy na firemní akci

Square

I když si to nechtějí mnohé ženy připustit, může se stát, že danou ženu muž podvede a to na firemní akci. Bohužel se i takové věci stávají a je jasné, že z něčeho takového nebude daná žena nadšená a to zejména, když se to dozví. Bohužel se může stát, že pokud bude daný muž pít alkohol a má v práci nějakou ženu, která se mu líbí, může se pokusit na ní něco zkusit a pokud daná žena s mužem sympatizuje, může se opravdu stát, že z toho bude úlet.

dobrá snídaně

Je jasné, že každá žena doufá, že nebude nikdy podvedena, ale bohužel muži mají velké sklony k podvádění. Určitě ne všichni, ale je mnoho mužů, kteří jsou schopni svou ženu podvést a to zejména, pokud jsou opilí. Může se klidně stát to, že se po akci muž vzbudí a nebude vědět, že se dopustil toho, že podvedl svou ženu. Jsou ale kolegové, kteří na akcích nepijí a kteří jsou tichými pozorovateli a právě ti poté mohou svým kolegům říct, co daný večer dělali nebo nedělali. Nad některými situacemi se jistě člověk pobaví, ale najdou se i takové, kdy člověk bude jen kroutit hlavou nad tím, co zase udělal a je možné, že se bude v tu chvíli za sebe stydět.

muž a žena

Jít na akci kde jde i někdo, kdo se vám byť jen líbí, může být nebezpečné a to zejména, pokud si po požití většího množství alkoholu nepamatujete, co jste dělali.

Jakmile dojde k tomu, že se žena muže dozví, že jí daný muž podvedl, je možné, že z toho skutečně nebude nadšená. Je možné, že to skončí dokonce i rozchodem, protože mnohé ženy neumějí žít s tím, že byly někdy podvedeny. Bohužel se něco takového stává a pro ženy je mnohdy velice těžké se přes něco takového dostat. Dokonce se i stává to, že žena už žádného dalšího muže nechce, protože opět nechce zažít takové zklamání, jako v daném případě.

Jsou muži, kteří dokonce ani nelitují toho, že svou ženu podvedli. Pro tyhle muže mnoho lidí nemá pochopení, ale i tací se mezi námi vyskytují.