Oprava auta

Square

Víte, co jsou to 038130073bn Woocar.cz? Já si myslím, že ženám tohle asi moc říkat nebude. Protože tohle je docela složité. Když jsem potřebovala vstřiky do motoru svého auta Škoda, tak jsem musela samozřejmě do nějakého autoservisu, kde mi poradili. Já jsem vůbec nevěděla, co to znamená, na co se to používá. A taky mě velmi zarazila cena. Abych byla upřímná a řekla pravdu, tak jsem si myslela, že vstřiky motoru do Škody budou stát tak dvě stě tři sta korun. Bohužel jsem se ale hodně sekla. Koukala jsem se, dokonce tohle může stát až čtyři tisíce korun. Byla jsem v šoku. Když to tak vezmu, tak při dnešní drahotě je to opravdu velká pálka. Takovou sumu jsem si opravdu z dovolit nemohla. A tak že jsem si řekla, že jsi na vstřiky motoru do Škody auta budu muset našetřit peníze. Tak jsem si dávala peníze bokem.

Často jezdím k rodičům.

A samozřejmě, že jsem zatím svým autem nemohla vůbec jezdit. Takže auto jsem dala do garáže a čekala jsem, kdy si našetřím nejvíce více peněz. Musela jsem si měsíčně dávat alespoň šest set korun bokem, abych si vstřiky do motoru auta mohla koupit. A byla jsem docela ráda, když se mi to podařilo docela rychle. Asi za čtyři měsíce jsem už mohla jet do autoservisu, kde mi vstřiky motoru do mého auta Škoda dali.

Technika je mi cizí.

Byla jsem ráda, že to ani moc dlouho netrvalo. Protože jsem autem potřebovala jet k mým rodičům, kteří byli nemocní. Potřebovala jsem jim dovézt nákup, takže musím říct, že se všechno podařilo hned tak napoprvé. Byla jsem ráda, že mi taky pán nechal práce za poloviční cenu. Sám věděl, jak je to drahé, tak jsem byla ráda že jsem ušetřila alespoň pár stovek. A kdo by nebyl rád, že ušetří alespoň pár stovek. Já jsem byla ráda, že jsem taky byla rychle u svých rodičů. Konečně jsem jim mohla dovézt slíbený nákup a taky nějaké léky, aby byli rychle fit. Alespoň jsem taky projela auto.