Bez kočáru ani ránu!

Square

Nejlepší pomocník na přepravu malého i většího miminka, ve kterém se cítí bezpečně, může v něm klidu odpočívat i si zdřímnout a vy ho stále máte pod dohledem, nemůže chybět ani spodní úložný prostor, kam si odložíte nákup a přebalovací taška, ve které je vše potřebné i nepotřebné. Většinou se tam ještě skrývá nějaký maminčin trumf navíc ať už je to oblíbená hračka nebo neočekávaná dobrota.
dětský proutěný kočárek
Tohle vše je kočárek, který každý náš rodičovský den využíváme a operováváme v něm svého drobečka. Dlouho jsme ho vybírali a teď už si to bez něj skoro ani neumíme představit.
Děti však rychle rostou a velice brzy chtějí mít a dělat to samé co my. Období, kdy se začnou postavovat na vlastní nožičky a pozorovat vás při vaření, hrabajíce se mezi vařečkami je tu. Už od raného věku se batolata učí nápodobou a jsme jim nejlepšími učiteli. Není divu, že mezi nejoblíbenější hračky patří věci, které se vyskytují v praktickém každodenním životě, začínající u dětských telefonů a končící u luxusních kuchyněk.
Není po tom divu, že hračka, která byla vždycky top a své místo si nadále uchovává a jistě tomu tak bude i v budoucnu je právě zmenšenina kočárku. Dokonce je možné zakoupit tyto hračky uzpůsobené věku dítěte, je možné koupit i pro nejmenší kočárek pro panenky od 18 měsíců, které jsou přizpůsobeny hlavně výšce dítěte, tak aby co nejlépe vyhovoval.
maminka s dcerou a kočárem
Vozit v něm samozřejmě může jakoukoliv hračku, protože absolutně není pravdou, že je to pouze holčičí hračka. Jak již bylo řečeno, děti se učí nápodobou a i vaši milovaní chlapečci mají svůj kočárek, ke kterému i oni mají samozřejmě svůj vztah a touží ho před sebou vozit stejně jako vy a pokud vám to nepřijde dost chlapecké, naložte jim do kočáru klidně autíčko. V dětských verzích je velice rozmanitý výběr, podobně jako tomu je u těch reálných kousků. Dá vaše zlatíčko přednost hluboké korbě nebo se spokojí s golfkami, či tříkolkou?