Nebankovní hypotéka od 18 let

Square

Za nebankovní hypotéku se může označovat každý úvěr s ručením nemovitostí, který poskytuje soukromá neboli nebankovní společnost. Přímo pod tímto názvem však u naší soukromé společnosti najdete spotřebitelský úvěr.
Spotřebitelský úvěr je vhodný pro každého občana nad 18 let věku. Nebudeme zkoumat vaší bonitu. Důležité je, abyste dokázali úvěr splácet.

Rodina, která se směje, na obrázku je muž, žena, kluk starší a holčička mladší

  • Proto také můžete získat další výhodné podmínky.

U bankovních institucí se s nimi nesetkáte, ale u naší společnosti ano. Je totiž možné a neporušujeme tím žádný zákon ani nařízení ČNB, že můžeme tolerovat záznamy v registrech. Ano, možná budete oponovat, že banky to nedělají a právě proto je zde naše soukromá společnost, která tolerovat záznamy může. Tolerujeme i nižší příjmy a vždy vám měsíční splátku nastavíme tak, abyste dokázali splácet, proto to je ze všeho to nejdůležitější. Nízká úroková sazba je samozřejmostí, stejně tak jako dlouhá doba splatnosti až na 30 let. Poskytujeme až 70% z odhadu nemovitosti, takže můžete získat opravdu vysokou částku, se kterou můžete naložit podle libosti. Peníze totiž můžete využít úplně jakýmkoliv způsobem. Tato půjčka se označuje jako bezúčelná, takže vás nebudeme zpovídat, na co peníze použijete. Stačí, když budete mít nad 18 let věku. Tolerance záznamů je v tomto ohledu důležitá, protože tím pomáháme zejména klientům, kteří již mají nějaký ten problém nebo se setkali se zádrhelem a nikdo jiný by jim nepůjčil. My se na tyto klienty specializujeme, proto nevadí, když budete mít dluhy nebo exekuce. S tím si jistě společně také poradíme. Exekuce za vás vyplatíme nebo půjčky sjednotíme tak, abyste dokázali splácet. Nebankovní hypotéka Nebankovní hypotéka je vhodná pro každého.

Žena bruneta s culíkem a se synem v náručí někde venku mezi stromy

Žádné poplatky předem

U našich úvěrů se neplatí žádné poplatky dopředu. Zajišťujeme pro naše klienty pouze výhodné a solidní podmínky. Úroková sazba podobná té z bankovních institucí, takže můžete počítat i s velice nízkou měsíční splátkou. Hlavní výhodou je rychlost vyřízení. Nemusíte čekat dlouhé měsíce nebo týdny, vše je vyřízeno během například dvou dní, od dodání pokladů. Peníze vám zašleme do 24 hodin od podepsání smlouvy. Na nás se v tomto ohledu můžete spolehnout.