Stylové bydlení

Square

Koupit si vlastní rodinnou vilku nebo alespoň byt by chtěl nejspíše každý a skutečně, většina našinců na vlastní bydlení během života dosáhla. Ovšem s tím, jak rostou ceny obytných nemovitostí, je to pro mnohé našince čím dál tím složitější. Našetřit alespoň na dvou pokojový byt je čím dál tím složitější, a ne každý může dostat hypotéku či se mu nechce dalších možná i desetiletí splácet. Mnoho jiných možností není, ale jsou zde.

Klasické mobilní domky

Jednou z nich jsou i celoroční mobilní domy, které dokáží nabídnout svým majitelům prakticky to samé pohodlí, jako standardní byty. Samozřejmě, pokud očekáváte takový luxus jako v rodinné vilce, asi budete zklamaní, ale jinak se jedná o vhodné bydlení i pro rodinu s jedním či dvěma dětmi. Za tu cenu je to ideál.

Vše potřebné je na místě

Když si pořídíte byt, většinou tam máte pouze základní výbavu a nábytek a vše ostatní si pak musíte buďto přistěhovat nebo dokoupit. To u mobilních domů, alespoň u většiny z nich, nehrozí. Jsou totiž kompletně zařízeny vším, co může člověk 21. století potřebovat. V ložnicích jsou postele, ložní skříně i noční stolky, obývací pokoje jsou samozřejmě také adekvátně vybaveny, stejně tak jako kuchyně. https://www.hornbach.cz/cms/cs/cz/sortiment/kuchyne.html Některé luxusnější modely mají v základní výbavě i různé elektrospotřebiče typu mikrovlnná trouba, případně kávovar. V podstatě nemusíte po koupit nic nikam přenášet ani kupovat. Jakmile si plácnete s prodejcem, můžete bydlet takřka okamžitě.

Americký mobilní dům

Levnější verze jako chaty

Neexistují pouze celoroční mobilní domy. Klidně si můžete vybrat i nějakou tu levnější verzi mobilního obydlí, které však nejsou příliš vhodné pro bydlení, alespoň ne v zimě. Chybí jim totiž dostatečně kvalitní zateplení. V případě, že hledáte chatku na léto, tento nedostatek vám rozhodně vadit nemusí. Navíc se dá izolace vždy přidat později. Levněji rekreační chatku nikde neseženete. Chcete někde trávit levně letní dovolené? Tohle je ideální řešení.

Domek za lesem