Sportovní ponožky

Square

Ke každému sportu je potřeba kvalitní oblečení, ve kterém se vám bude sportovat pohodlně. Důležité nejsou jen trička, legíny, sportovní kraťasy nebo mikiny, ale také ponožky. Takové ponožky by měly být z kvalitního materiálu, který skvěle odvádí pot a je vašim nohám pohodlný. S výběrem takových ponožek vám rádi pomůžeme.

Sportovní ponožky Craft

A jak takové ponožky tedy vybrat? Ponožky by vás v žádném případě neměly nikde tlačit, takže by měli být dostatečně široké u prstů, aby je nestahovaly k sobě. Taky by neměly mít těsný lem, který by mohl stahovat lýtko, protože pak je horší průtok krve. Dalším faktorem je velikost ponožek. Ponožka, která je malá, vás bude tlačit a velká zase klouzat z nohy dolů. Většinou mají ponožky číslování jako u obuvi, takže je vhodné vybírat podle velikosti nohy. Materiál ponožek musí odpovídat tomu, kam si je chystáte vzít. Pokud se zaměříme na sport, jsou ponožky většinou ze syntetického materiálu, protože krásně obejmou nohu a nesklouznou dolů. V teplých ročních obdobích je vhodné používat chladivé ponožky, v chladnějších zase ponožky teplé. Můžete si vybírat také z kotníkových a dlouhých ponožek, záleží na tom, co je vám pohodlnější a v čem se vám sportuje lépe.

Sportovní ponožky Silvini

Sportovní ponožky https://www.c-store.cz/Ponozky-c103_1405_3.htm vám určitě skvěle padnou. Vyberete si z různých vzorů, materiálů i značek. Ponožky se skvěle hodí na všechny druhy sportů. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálu, které se jen tak nepropotí a výborně drží na noze. Ponožky v nabídce najdete jak samostatně, tak ve výhodných sadách.

A na závěr pár dobrých rad!
Froté ponožky se do lyžáků nehodí, protože sají a neschnou.
Ponožky nikdy nekupujte o číslo větší, protože musí skvěle sedět.
Syntetika je vhodná na veškeré cvičení, merino se hodí do zimních bot.
Do nízkých bod se hodí kotníkové, do pohorek vysoké ponožky a do lyžáků jsou skvělé nadkolenky.