Rezervační systém přesně pro vaše jógové studio

Square

Jógová studia nyní získávají na oblíbenosti. Konečně už i do západní civilizace pronikla alespoň část tajemství jógy. Jóga totiž rozhodně není jen obyčejné protahování. Má mnohem hlubší význam a může naprosto změnit váš život. Spoustu lidí jógu využívá alespoň na léčení problémů se zády. Kvůli častým sedavým zaměstnáním totiž přibývá případů lidí s problémy s páteří. Správné cvičení jógy může tyto problémy snadno odstranit.

Různá jógová centra nabízí zaměřené lekce na konkrétní zdravotní problémy. Nejedná se jen o jógu pro zdravá záda, ale i o lekce na zlepší produkce hormonů nebo dokonce léčení očních problémů. Jestli i vaše jógové centrum poskytuje různé druhy lekcí, nejspíš potřebujete spolehlivý systém, ve kterém se vaši klienti budou moci na jednotlivé lekce přihlásit.

instruktorka jógy

Doba papírových permanentek a škrtání políček propiskou je už dávno pryč. Od rezervačních systémů se už očekává daleko více. V systému online rezervační systém můžete například vytvářet neomezené množství různých kalendářů. Díky tomu budete daleko organizovanější a bude pro vás snazší vše naplánovat. V tomto rezervačním systému si také můžete nastavit různé aktivity přesně podle vašich konkrétních potřeb. Neomezené množství druhů jógy tedy dostane svůj zasloužený program.

Kromě toho můžete svým klientům často dělat malé radosti. Systém vás například upozorní na narozeniny registrovaných klientů. Také jim umožní využívat různé vámi přednastavené slevy a akce ze Slevomatu. Systém je totiž propojený se společností Slevomat a MultiSport, takže vaši klienti mohou využívat i další služby a možnosti.

jógové studio

Věříme, že online rezervační systém vám ušetří spoustu práce s administrativou a zároveň vašim klientům zpříjemní pobyt ve vašem studiu. Jednoduchost a přehlednost systému je totiž pro všechny důležitější, než se zdá. Usnadnění rezervací a registrací bude jistě příjemné jak pro klienty, tak i pro zaměstnance.