Pražská zubní klinika, která vás ošetří

Square

Všichni o tom víme, ale přesto se řada lidí stále tváří, že se jich to netýká. Řeč je o naprostém nedostatku zubních lékařů. Sehnat dnes zubaře jak pro dospělého, tak pro dítě, je doslova nadlidský úkol. Staří zubaři odcházejí do důchodu a mladá náhrada je jen těžko dostupná.
I přes tuto skutečnost stále hodně lidí zanedbává péči o zuby. Lidé je neumí pořádně čistit, a z toho potom vznikají kazy, paradentóza další problémy. Jedině prevence vás od těchto problémů ochrání. Hledáte i vy zubaře?

zubní ordinace

Zubní klinika Praha stále přijímá nové pacienty, kteří chtějí mít zdravé zuby a krásný úsměv. Provádíme veškeré zákroky v dutině ústní, a náš tým lékařů léčí všechna zubní onemocnění. Naším cílem je ošetřovat pacienty co nejvíce bezbolestně. Ne vždycky to samozřejmě jde, ale lékaři na této klinice jsou empatičtí a jemní.

Cesta za krásnými zuby začíná u dentální hygieny. Každý by ji měl podstoupit alespoň dvakrát ročně. Tento zákrok je zcela bezbolestný, a chuzení hygienistka vám šetrně ošetří zuby, kdy je zbaví plaku a skvrn od jídla a pití, kterých jste se nedokázali zbavit běžným čištěním. Rovněž vás zbaví zubního kamene, a doporučí vám zubní kartáčky a naučí vás zuby si správně čistit.

Po dentální hygieně můžete pokračovat do ordinace, kde se budeme věnovat vašim problémům. Objednat se můžete sami přímo na našem webu, a to najednou z našich tří klinik. Najdete zde i ceník kompletní péče o vaše zuby.

zubní ošetření

Doplňkové služby
Máte zdravé vyčištěné zuby, ale chcete, aby zářily jako perličky? Chcete se široce usmívat po vzoru amerických filmů? Provádíme i bělení zubů, kde vám bezbolestně aplikujeme přípravky, které zvýrazní bílou barvu zubů. Nebojte se objednat do naší ordinace, naši lékaři mají platní vysokoškolské vzdělání, díky kterému mohou pečovat o vaše úsměvy. Jsme jedna z mála klinik, kde ještě přijímají pacienty, tak toho využijte, než se naplní kapacita.