Nejlepší sídlo firmy v Ostravě je tady!

Square

Víte, co je to virtuální kancelář? Že ne? Jednoduše řečeno, jedná se o sídlo firmy bez nutnosti fyzických prostorů. Díky odpadlým nákladům za tyto fyzické prostory ušetříte a celkově sníží náklady pro Vaše podnikání. Zároveň nemusíte mít tolik zaměstnanců, kteří by se starali o samotný chod kanceláří, díky čemuž opět ušetříte!

Kancelář

Sídlo firmy v Ostravě kancelar29.cz zajistí komplexní balíček služeb, od přebírání balíčků a dopisů až po bezplatný přístup k výhodným zasedacím kancelářím po celé České republice a Polsku. Vše je nabízeno za fixní cenu, bez skrytých poplatků! Tento fakt posouvá tuto společnost na špici všech obdobných firem. Mezi služby nabízené v komplexním balíčku najdete přebírání pošty a notifikace, zisk registrační adresy, každodenní skenování dopisů nebo například archivaci korespondence. To všechno je za výše zmíněnou fixní cenu, kterou naleznete na jejich webových stránkách a přesně tak víte, co od společnosti očekávat a v jaké cenové relaci se pohybujete.

Firemní záležitosti

Doplňkovou službou je i bezplatný přístup ke konferenčním místnostem v devíti městech – v Ostravě a dalších osmi polských. Přesně v nich můžete pořádat schůze, zasedání či školení pro své zaměstnance. Další velkou výhodou je minimální nutnost formalit. Proces podpisu smlouvy v jednom z devíti měst včetně Ostravy tak probíhá velmi rychle, vše je vyřízeno během dvaceti minut! Pokud stále váháte, nebojte se obrátit na jejich kontaktní formulář, kde se Vám obratem ozve někdo z týmu vyškolených pracovníků, kteří jsou připraveni zodpovědět všechny Vaše dotazy, ať už se týkají samotné podstaty virtuální kanceláře, cenových relací nebo bližších informací k nabízeným službám. V případě zájmu si můžete domluvit schůzku v jednom z devíti měst, v Ostravě či v Polsku. Zařiďte si virtuální kancelář a ušetřete na provozu Vaší firmy!