Jaké vybrat hodinky pro muže?

Square

Dnešní trh oplývá velkou nabídkou hodinek, ale které zvolit? Máme na trhu hned několik typů, stačí jen vybrat ty správné.
·         Digitální
·         Ručičkové/analogové
·         Hodinky typu „cibule“
·         Hodinky pro sportovce
náramkové hodinky

Digitální                                                                   

Máte doma „ajťáka“? Pokud ano, věřte, že více ocení digitální hodinky. Nejen, že jsou praktické, ale ukazují digitální čas stejně tak jako na IT technice, kterou používá. Navíc předpokládejme, že nebude chodit v drahých oblecích, protože má radši ležérní pohodlné oblečení. K tomuto stylu nemůžete dát předražené hodinky, které se hodí jako doplněk obleku.
ručičkové hodinky

Ručičkové/analogové

Tyhle hodinky nikdy nezklamou. Ačkoliv už mají za sebou nějakou tu dobu, kdy byly hitem, přesto jsou nejběžnější a stále oblíbené. Navíc trh nabízí nepřeberné množství nejrůznějších variant těchto hodinek. Od kožených, ocelových, textilních pásků seženete i novější varianty, např. pryžové, plastové, silikonové či titanové. Nebojte se barev a zkuste i výraznější barvičku. Ale zase dávejte pozor při výběru, abyste se trefili do vkusu vašeho muže. Ne vždy, každý ocení křiklavý barevný náramek a ne každý ocení třeba silikon.

Hodinky typu „cibule“

Máte chlapa, který má rád starobylé předměty? Tak kupte „cibule“. I když budou nové, bude z nich dýchat starobylá atmosféra z dob, kdy byly často používané. Neodmyslitelně také k „cibulím“ patří řetízek na připevnění k oblečení. A pokud chcete opravdu starožitnický kousek, není nic jednoduššího, než zajít do starožitnictví a porozhlédnout se tam.
hodinky na řetízkách

Hodinky pro sportovce

Rád sportuje? Vyberte hodinky pro sportovce. Dá se o nich říct, že jsou multifunkční. Kromě času dokážou měřit díky systému GPS vzdálenost, kterou uběhnete, rychlost, srdeční tep. Taktéž dokážou zaznamenávat a ukládat trasu, takže si pak můžete vést tréninkové záznamy.