Připraveni do horkých dní

Square

Nejen naše děti i my se velmi těšíme na to, až se dostanou ke slovu letní měsíce a s nimi spousta slunce, pohody a odpočinku. Pro děti to znamená příchod velkých prázdnin, které mohou využít ke spoustě dovádění a nejrůznějších aktivit. Ne každý den se nám však podaří vzít děti na koupaliště, nebo zajet k přehradě. Vysoké teploty jsou však neúprosné a hledáme osvěžení doma, nebo ve stínu naší zahrady. Pokud je to jen trochu možné, pořiďte dětem na zahradu venkovní bazén. Postačí i když si zvolíte menší variantu provedení. I malý objem zaručí, že si děti vodní zahradní hrátky zamilují a můžou se zchladit i bez nutnosti navštěvovat městská koupaliště několikrát do týdne.

V případě, že je vaše zahrada zcela využita pro záhonky, ovocné stromy a skleník, nemusíte zoufat. https://eshop.techneco.eu/Venkovni-solarni-sprchy-na-zahradu nejsou tak prostorově náročné jako bazén a přitom postačí pro příležitostné osvěžení. Solární sprcha bude vyhledávaná nejen u vašich dětí, brzy si ji oblíbíte i vy.

Často pracujete na zahradě celý den? Starost o zeleninu, zalévání, odstraňování plevele a péče o vaši skalku. To vše znamená, že často venku strávíte mnoho hodin, nebo i celý den. Je to úžasný způsob relaxace, ale také to znamená náročnou a namáhavou práci. A kde je náročná a namáhavá práce, objeví se brzy i touha po tom se ochladit a osprchovat. Se solární sprchou už se nebudete muset ze zahrady vzdalovat. Příjemná masáž teplou vodou je přesně to, co si vaše tělo po namáhavé práci zaslouží. A pokud toužíte po nádherném opálení a vystavujete se slunečním paprskům co nejčastěji, se zahradní sprchou bude vaše polehávání na slunci dokonalým odpočinkem. Osvěžení budete mít hned vedle vašeho lehátka! Z druhé strany vychlazený nápoj a dokonalý letní den je před vámi!

Vyberte si z nabízených typů ten váš!pool4