10 10 důvodů, proč tě nenávidím

Square

1. Nenecháš se odbít
Nevadilo bys mi, kdyby ses dalo vyřídit za půl hodiny. Ty ale ne. S tebou je to vždycky na dlouho, i když chci jenom bílé tričko. Tohle je divné, tohle prosvítá, tohle má na předku nějaký divný potisk, tohle má blbé rukávy, a tohle pro jistotu nemá rukávy vůbec. O nákupu kalhot, podprsenek nebo nedej bože společenských šatů už ani nemluvím.
dámské oblečení s cenovkou.jpg

2. Jsi drahé
Drahé brouzdání po obchodech, jsi drahé. I když nehledám zrovna briliantový prsten, tak zůstat s tebou alespoň v trojciferných číslech je vždycky boj. Nutíš mě pátrat ve slevách, jenom proto, abych minutu po zaplacení stejně zjistila, že jinde je levněji.

3. Lidé si myslí, že jsme jen spolu
Z nějakého důvodu si spousta lidí myslí, že s tebou chci trávit všechen svůj volný čas. Jasně, někdy je to docela legrace, ale nezabírej si dobu, co patří sportu, knížkám, programování nebo snění o jednorožcích.
svatební šaty ve výloze.jpg

4. Vždycky je s tebou spousta lidí
Zdá se, že ať za tebou přijdu kdykoli, vždycky je s tebou spousta dalších lidí. Buď od tebe chtějí to samé, co já, nebo se mi tě naopak snaží vnutit takovým způsobem, že mám chuť se otočit a utéct.

5. Tolik rozhodování
Nikdy s tebou nemůžu mít všechno, co bych chtěla, takže neustále musím dělat nějaká rozhodnutí. Ty nikdy neděláš žádná. Sluneční brýle nebo šátek. Plavky dvojdílné nebo jednodílné. Dělá mi ta sukně velký zadek, nebo nedělá? Taky bys mi mohlo občas pomoci.

6. Máš svůj vlastní kalendář
Skoro nikdy nemáš nic tehdy, když to potřebuji. Plavky prodáváš od února do května, v červnu už nabíráš dech na podzim a Vánoce ti začínají v říjnu.

7. Jsi zmatené
Svou velikost znám, takže všechno, co musím udělat, je jenom najít stejné číslo v obchodě, ne? Ne. Protože tvoje S je něco úplně jiného než S o dva obchody dál, i když vaše M a L je naprosto stejné.

8. Vánoce
Jestli tě normálně nemám ráda, v prosinci jsi úplně nesnesitelné. Nikdo nemyslí na nic jiného, a i když na tebe všichni nadávají, tak je každý jenom s tebou. Navíc tvůj příšerný hudební vkus se šroubuje do nových výšin.
figurína s kabátkem.jpg

9. Hudební vkus
Nemůžeš alespoň jednou v životě hrát v obchodě něco normálního, a pokud možno na normální hlasitost? Dík.

10. Stejně se k tobě nakonec vždycky vrátím
Ty žluté džíny prostě potřebuju, OK?