Proveďte to jednoduše

Square


Jestli Vám opravdu záleží na tom, aby Vaše skupina lidí byla na první pohled odlišná od té druhé, nebo jestli chcete, aby všichni lidé, kteří Vás potkají, ihned věděli, že vy patříte k sobě, pak to spraví jedině speciální potisk na trička.
Je v tom sice nádech určité uniformity, zato originální. Zvláště, když zvolíte trička s výstižným potiskem právě pro Vaši partu.

obchod

Potisk na trička pro skupinu lidí můžete využít kdekoliv.
 
·         Můžete být parta motorkářů, kteří se sešli ke spanilé jízdě republikou.
·         Můžete být oddílový vedoucí na letním táboře, který svůj oddíl vyšperkuje právě tričky s potiskem.
·         Můžete být amatérské volejbalové družstvo, které se potiskem na tričkách dokonale odliší od družstev ostatních.
·         Anebo snad s nádechem recese můžete proplouvat městem, jako maturitní ročník před svaťákem s tričky potištěnými stejným motivem.
·         Můžete, jako skupina lidí, pojmout jakýsi stejnokroj právě tričkem, které můžete později běžně nosit.

Potisk na tričkách pro osobní projev je ale také výjimečný.
 
Nelíbí se Vám tričko v konfekci? Nesplňuje Vaše požadavky a očekávání? Nebo snad jste blázni do hudební skupiny? Nebo možná chcete dát světu najevo, jaké myšlenky a témata Vás zajímají? Sdělte to prostřednictvím potisku na svých tričkách! Nebudete muset sáhodlouze nikomu vysvětlovat, kdo vlastně jste.

hudba

·         Buď zvolte jeden obraz, motto, či heslo, které zbožňujete, a nechte si jím potisknout sadu různobarevných triček
·         Nebo zvolte svou oblíbenou barvu trička, nakupte jich, kolik chcete, a nechte si svá jednobarevná trička potisknout, čím chcete.
Vidíte sami, že nemusíte shánět stejná trička po obchodech. Můžete do nich vložit sebe sama. A to se v dnešní době cení. Nebudete odkázáni na konfekci. Budete originální. A ukážete svou originalitu tím nejjednodušším způsobem. Potiskem na tričkách!

Jestli se Vám tato myšlenka zalíbila, začněte na své image pracovat.