LÁSKA PŘES SEZNAMKU

Square

Že jsou na seznamkách jen zoufalci, lháři a úchylové? Pořád se píše jen o tom, že tenhle typ seznámení je k ničemu, ale to přece není pravda.
JE TO HANBA?
Říkáte si, že je trochu divné najít si partnera přes seznamku? Že je to dokonce malinko ostuda? Přirozené přece je, že vás muž sbalí v baru, na zastávce nebo v práci. Nebo ne? Dřív nebo později totiž kolem sebe máte stálý kruh známých, a příležitostí najít někoho nového je méně a méně. Prostě nových lidí moc nepotkáváme, seznámit se na ulici má odvahu málokdo, ale po lásce a funkčním vztahu toužíme všechny a všichni. I to je důvod, proč to zkusit přes seznamku.
známý znak YouTube
HLEDEJTE PUZZLE
Než začnete svět seznamovacích serverů a agentur oťukávat, srovnejte si v hlavě, co přesně chcete. Spousta žen píše, že kamaráda, ale myslí životního partnera. Problém je, že ženy se v inzerátech často podceňují a bojí se přiznat, co od muže očekávají. Uvědomte si, jaká je vaše hodnota, a chtějte partnera, před kterým nebudete muset nic předstírat a který se k vám bude hodit. Pokud milujete výlety, s hospodským  povalečem dlouho nevydržíte. Jestliže je pro vás rodina na prvním místě, chlap, který nesnáší děti, pro vás nebude to pravé ořechové. Každopádně za vyzkoušení to stojí, protože přes internet se seznamuje čím dál víc lidí.

Podle čeho „KANDIDÁTA“ na rande vybírat?
Seznamování prostřednictvím seznamek je trend doby a rozhodně neříká nic o tom, že by s vámi bylo cokoli v nepořádku. Jen prostě nemáte tolik příležitostí a času potkat někoho nového.
·         Zvažujte, jakou seznamku využít. Zajímejte se o to, jak a za co se v ní platí, jakou má úspěšnost nebo třeba garance. Obraťte se přímo na profesionály v oblasti seznamování, kteří vám ušetří čas a omyly, anebo se obrňte trpělivostí a počítejte s dostatkem času věnovaného dopisování si s množstvím „kandidátů" a jejich důslednému prověřování.
youtube abstrakce
·         Nebojte se ptát. Muž, který to myslí seriózně a nejde mu jenom o rozptýlení, se o vás taky rád něco předem dozví, aby zjistil, zda to má vůbec smysl. A nebude hned tlačit na osobní setkání.
·         Nevypisujte dlouho. Nějaké měsíční dopisování bez osobní schůzky nemá cenu. Protože pak se může lehce stát, že se přes e-maily do protějšku „zamilujete", a pak s hrůzou na osobní schůzce zjistíte, že vlastně vůbec není takový, jak jste si myslela, že vypadá úplně jinak a má jiné názory. Nebo ještě hůř – že on nechce vás.

Summary
LÁSKA PŘES SEZNAMKU
Share